Příležitost

Dozvíte se postupně:

[content_boxes layout=”icon-with-title” iconcolor=”#000000″ circlecolor=”#ffffff” circlebordercolor=”” backgroundcolor=””] [content_box title=”V čem je náš produkt lepší ” icon=”comment” image=”” image_width=”35″ image_height=”35″ link=”” linktarget=”_self” linktext=”” animation_type=”slide” animation _direction=”up” animation_speed=”0.1″] než konkurence, jaká je perspektiva růstu a rozšiřování sortimentu do budoucna? [/content_box] [content_box title=”Proč je náš marketing předurčený ” icon=”rocket” image=”” image_width=”35″ image_height=”35″ link=”” linktarget=”_self” linktext=”link” animation_type=”bounce” animation_direction=”down” animation_speed=”0.1″] k vydělávání velkých peněz a v čem vám usnadní práci? [/content_box] [content_box title=”V čem máme výsadní postavení?” icon=”trophy” image=”” image_width=”35″ image_height=”35″ link=”” linktarget=”_self” linktext=”link” animation_type=”bounce” animation_direction=”down” animation_speed=”0.1″]Tajný příjem dokáže vaše soupeře přeměnit na vaše spolupracovníky.
[/content_box] [/content_boxes][fullwidth menu_anchor=”” backgroundcolor=”” backgroundimage=”” backgroundrepeat=”no-repeat” backgroundposition=”center top” backgroundattachment=”scroll” bordersize=”0px” bordercolor=”” paddingTop=”-40px” paddingBottom=”0px”] [/fullwidth] [fullwidth menu_anchor=”” backgroundcolor=”” background———–image=”http://www.tajnyprijem.cz/wp-content/uploads/2014/05/svetle.sedy_.prechod.jpg” backgroundrepeat=”no-repeat” backgroundposition=”center top” backgroundattachment=”scroll” bordersize=”0px” bordercolor=”” paddingTop=”-40px” paddingBottom=”20px”]

Produkt pro 1.000.000 potenciálních zákazníků jen v ČR

[one_half last=”no”] Zřejmě víte, že s spousta lidí seznamuje přes internet. Seznamování přes internet je časově náročné a poněkud jiné. Ale postaru už to také nejde, protože lidé sedí u počítačů a o to menší šance je s někým neznámým potkat. Svobodných stále přibývá a hledajích také.

Jak taková seznamka vydělává?

Seznamky, kde musí každý zaplatit u nás téměř nejsou, neujaly se. Nejrozšířenější jsou seznamky zdarma. Všechno, co potřebujete k seznamování je zdarma. Platí jen ten, kdo je vybíravý a nemá trpělivost čekat dlouhé měsíce.

[slider][slide]http://www.tajnyprijem.cz/wp-content/uploads/2014/05/taj.dverni.klika2_.žlutá.jpg[/slide] [slide]http://www.tajnyprijem.cz/wp-content/uploads/2014/05/taj.bmv_.jasnější-–-kopie.jpg[/slide] [/slider] [/one_half] [one_half last=”yes”]
Představme si to takto: Když je někdo atraktivní, nemá nouzi o nabídky, tak to má zdarma. Nebo taková čekanka. Je jí to jedno, chodí s ženatým chlápkem, čeká až si ji vezme. Má i profil na seznamce a čeká, nikoho dalšího nepotřebuje.

A pak jsou lidi, kteří vědí, že čas utíká a k domluvení 1 schůzky týdně potřebují prohlédnout jistý počet profilů, napsat tolik a tolik zpráv, obvolat jistý počet nápadnic/níků, počítat s tím, že půlka nepřijde, atd. Vyplatí se jim prémiová služba s některými výhodami navíc. Je to podobné jako ve většině seznamek.

Ve vyhledávání nemohou být všichni na začátku.

Kdo je na začátku, má větší návštěvnost a víc nabídek, kdo je na konci má nízkou návštěvnost, musí aktivně vyhledávat a psát zprávy. Podobně to bylo kdysi, když se zveřejňovaly inzeráty. Kdo si inzerát častěji zaplatil, ten ho měl stále na první stránce a měl víc nabídek. Zde v prémiové službě je už přednostní umístění v ceně.

Co vám Clubseznamka dá navíc oproti běžným seznamkám?

[/one_half] [separator top=”0″ bottom=”0″ style=”none”] [one_half last=”no”]

Veškeré podklady pro vydělávání:

[accordian] [toggle title=”Co ta práce obnáší?” open=”no” ] Budu tu práci schopen/na dělat? Budu na to stačit? Bude mě to bavit? Jistě, že toto je základní otázka, kterou potřebujete mít zodpovězenou. Připravil jsem vám přehled tak názorný, že budete mít jasno během 5 minut. V bezplatné sekci pro členy Clubseznamky.
[/toggle] [toggle title=”Kolik si mohu vydělat? ” open=”no” ]

Kolik mi to vynese?

Ukazatel předpokládaného příjmu vám s přesností +/- 5000 kč ukáže, kolik si vyděláte.

Po dlouhém testování se nám podařilo zprovoznit unikátní marketing, který spojuje lidi. Místo aby si hrabali na vlastním písečku a ujídali jeden druhému ze společného krajíce, pomáhají si a vlivem toho stoupá průměrný příjem na dvoj- až čtyřnásobek oproti jiným výdělkům v Česku a na Slovensku.
[/toggle] [toggle title=”Provizní plán ” open=”no” ] Výška odměn sestává z pouhých 4 čísel, a tak během vteřiny odhadnete váš výnos.
[/toggle] [toggle title=”Co mám pro to udělat?” open=”yes” ] Kroky vedoucí k cíli, aby jste 3. měsíc vydělávali přes 25.000 Kč, jsou přístupné členům Clubseznamky, polopaticky: po vytvoření profilu.
[/toggle] [toggle title=”Jak internet změnil seznamování?” open=”no” ] Budete si moct názorně představit užitek, kterým Clubseznamka zvýhodňuje své bezplatné uživatele oproti jiným seznamkám.
[/toggle] [toggle title=”Chystané změny ” open=”yes” ] Aby vám příjmy rostly, staráme se už o to, co přijde za 1-2 roky.
[/toggle] [/accordian]

najdete v Clubseznamce, v bezplatné sekci

[/one_half] [one_half last=”yes”]
Klikněte a zjistěte to!

[slider][slide]http://www.tajnyprijem.cz/wp-content/uploads/2014/05/clubseznamka.profil6.printscreen.jpg[/slide] [slide]http://www.tajnyprijem.cz/wp-content/uploads/2014/05/clubseznamka.profil11.printscreen.jpg[/slide] [slide]http://www.tajnyprijem.cz/wp-content/uploads/2014/05/clubseznamka.profil10.printscreen.jpg[/slide] [slide]http://www.tajnyprijem.cz/wp-content/uploads/2014/05/clubseznamka.profil9.printscreen.jpg[/slide] [slide]http://www.tajnyprijem.cz/wp-content/uploads/2014/05/clubseznamka.profil8.printscreen.jpg[/slide] [slide]http://www.tajnyprijem.cz/wp-content/uploads/2014/05/clubseznamka.profil7.printscreen.jpg[/slide] [/slider]

Seznamování v Clubseznamce je zcela zdarma. (Psát a odpovídat na zprávy, zjistit, kdo vás chce, dávat body, psát komentáře.) Registrace zabere 5-10 minut.

[/one_half] [separator top=”20″ style=””]

.

Proč je výhodnější doporučovat seznamku než jiné služby a zboží?

[one_half last=”no”] [checklist icon=”chevron-right” iconcolor=”light” circle=”yes”]
 • V době internetu se informace rychle šíří a za 6-10 měsíců se každý síťový prodej rozkřikne a lidé začínají mít strach, že už je to známé a že v tom neudělají kariéru.
  Jenže u seznamky se cení právě to, že je velká, plná lidí. Přibude lidí, kteří si prémiovou službu VIPclub budou chtít koupit i bez toho, že by vydělávali. A vám se zvednou tržby. Seznamka chytne jakoby druhou mízu.
 • Cílit na rybáře, návštěvníky posiloven, atd. je snadné. Ale jak najít lidi, co chtějí třeba ušetřit za benzín, co chtějí dobře investovat peníze, co chtějí více vydělávat?
  Jak najdete lidi, kteří se chtějí seznamovat?Takové přece už máte! Prohlížejí váš profil na jiné seznamce. I na facebook vám proudí návštěvníci se seznamky sami od sebe. Hotovou stránku s přísunem zájemců u jiného byznysu nemáte. Stačí vložit odkaz vedoucí na blog s vašimi fotkami, o vaší profesi a zájmech, a lidé k vám přijdou vydělávat. Tím získáte 14 dní až 2 měsíce, než byste stránku s podobným provozem vybudovali.
 • Zákazníci neradi přecházejí na jinou značku. Když zákazník nekoupí nebo se mu služba nelíbí a vy mu budete chtít oznámit, že přišla inovace, kterou by mohl ocenit, bude už trochu problém.
  Do jiných seznamek lidi přeběhávají často a rádi. Proč? Když tam všechny poznají a začne tam být mrtvo, jdou jinam. Seznamka si s lidmi stále udržuje komunikaci. Objevil se nápadník/ice, někdo napsal zprávu. Každý může vidět růst, expanzi, která v seznamce nastává.
 • Mnohé internetové projekty stagnují. (talkfusion, GVO). Mají jeden nebo víc produktů, které nejdou rozšířit, a tak postupně vymřou.
  K seznamce budeme přidávat další lukrativní produkty, protože právě poznávání lidí umožňuje přidat 10 dalších produktů na podobném základě (při tom užitečné i pro jiné zákazníky). Budete moct oslovit původní zájemce z vašeho listu, kteří nechtěli seznamku.
[/checklist]

Nepotřebujete se seznamovat? V byznyse se vám hodí profil, přes který můžete komunikovat s novými lidmi a zájemci. Můžete ukázat fotky ze srazů, školení, dovolených. 🙂
[/one_half] [one_half last=”yes”]

Protože se to jmenuje Tajný příjem, tak vám o vydělávání neřeknu hned. Dozvědí se to uživatelé, kteří se zaregistrují v Clubseznamce.

.

Výhody u ClubSeznamky – Clubseznamka dává něco navíc

Prohlédněte si Clubseznamku a objevte, o co snadněji se vám a vašim zákazníkům budou domlouvat schůzky!

[slider][slide]http://www.tajnyprijem.cz/wp-content/uploads/2014/05/clubseznamka.profil0.printscreen.jpg[/slide] [slide]http://www.tajnyprijem.cz/wp-content/uploads/2014/05/clubseznamka.profil1.printscreen.jpg[/slide] [slide]http://www.tajnyprijem.cz/wp-content/uploads/2014/05/clubseznamka.profil2.printscreen.jpg[/slide] [slide]http://www.tajnyprijem.cz/wp-content/uploads/2014/05/clubseznamka.profil3.printscreen.jpg[/slide] [slide]http://www.tajnyprijem.cz/wp-content/uploads/2014/05/clubseznamka.profil4.printscreen.jpg[/slide] [slide]http://www.tajnyprijem.cz/wp-content/uploads/2014/05/clubseznamka.profil5.printscreen.jpg[/slide][/slider]
[/one_half] .

[/fullwidth]31.5.14

Leave a Reply


Concerns or questions?

See our support area where you can find questions asked by our clients and answered by the SeventhQueen team. Lorem ipsum lorem ipsum

SEE SUPPORT AREA
NEWSLETTER SIGNUP

By subscribing to our mailing list you will always be update with the latest news from us.

SIGN INTO YOUR ACCOUNT CREATE NEW ACCOUNT

Your privacy is important to us and we will never rent or sell your information.

×

 
×
FORGOT YOUR DETAILS?
×

Go up

Zobrazit buttony
Schovat buttony