Určitě jste to už také zažil. Sedíte spolu někde a pořád přemýšlíte… ”Wow, její rty jsou tak…”, ale nevíte, co udělat dál. Výsledkem může být to, že se prostě nic nestane, a někdy na dobro, protože už další šanci nedostanete.

Tady je něco, co se mi velice dobře osvědčilo:

Když mluvím se ženou a chci vědět, jestli už je připravená, abych ji políbil, zvednu ruku a dotknu se konečků jejích vlasů – během toho, co spolu mluvíme.

Přestože se toto gesto vnímá jako velký projev náklonnosti, pořád je zde úniková cesta v případě jejího tvrdého odmítnutí…např. když se žena stáhne, jakmile se dotknete jejich vlasů, můžete to uhrát na to, že jste měl pocit, že má něco ve vlasech. Ať už vážně – aby Vám věřila, že Vám o nic jiného nešlo A NEBO, pokud zareaguje namyšleně, jako ”O co se to pokoušíš?” nebo ”Co děláš?”, odpovědězte s lehce sarkastickým humorem – udělejte si srandu z jejích vlasů:

“Mně se jenom zdálo, že máš na vlasech něco přichyceného…”

“Netáhne tě to nějak?”

“Při tom světle to nejde až tak poznat, chtěl jsem se přesvědčit, jestli se lesknou jen tak nebo je máš nastříkané nějakým lakem…”

Když se naopak usmívá a líbí se jí to, když jí sahám do vlasů, řeknu malý komentář, např.

“Máš zajímavou barvu vlasů, moc se mi líbí.” Dám ruku pryč a povídáme si dál (vytvářím očekávání, co bude dál). Pak jí znovu sáhnu na vlasy, ale tentokrát se začnu dívat na její rty a pak zpátky do očí. Pak se do očí zadívám hluboko. Když mě nechá sahat jí na vlasy i nadále, vím
100%, že je připravena…nahnu se směrem k jejím rtům. A když se neodtáhne, je to na 100 % ok.

Použitím této metody máte výhodu tu, že malý kompliment a sahání do vlasů se dá stále brát ještě dost nezávazně. Na druhou stranu platí, že pokud si žena nechá do vlasů sahat, je na 99 % pravděpodobné, že dotyčného muže chce.

 

 

Pravidla pro úspěšný první polibek

Na první polibek ženy dlouho vzpomínají. Mějte na paměti: Líbání je pro ženu intimní prožitek. Pokud tedy máte z ženy dojem, že je stydlivý typ, raději vyberte pro první polibek místo, kde budete sami. V ideálním případě by měla první polibek začít žena.

Jak ji k tomu trochu popohnat?

Můžete použít některé prvky z návodu “Jak poznat, zda se od Vás nechá políbit?”.
Např. jí sahněte do vlasů a dívejte se jí střídavě do očí a na rty. Žena sice samozřejmě neví přesně, co to znamená, ale cítí z těchto gest větší intimitu, takže je větší pravděpodobnost, že Vás sama políbí.

Co když chcete první polibek začít Vy sám?

Rychlost, s jakou přijde první polibek, souvisí i tempo se kterým přijde první sex. Takže pokud se ona k prvnímu polibku nechce odhodlat, můžete zkusit první polibek začít i Vy sám.

Pokud jste ve společnosti, např. sedíte s kamarády v restauraci a chcete ji políbit, nejlepší bude použít test, o kterém jsem už psal.

Pokud jste ale se ženou sám venku, v kině nebo v autě, doporučuji tento jednoduchý, ale účinný postup:

Nechte první polibek až na konec Vašeho rendez-vous. Naznačte, že už bude konec. Klidně se s ní už rozlučte. To je ideální situace, protože v tento moment ona sama začne trochu litovat, že už je konec Vašeho rande a že Vás sama nepolíbila. Vzpomínáte, co jsem psal? “Lidé si nejvíc cení toho, co právě ztrácejí. Když ji teď políbíte, máte mnohem větší šanci, že Váš polibek přijme.

Pokud si věříte, můžete postupovat i takto:

• Rozlučte se. Řekněte: “Málem bych zapomněl ti něco říct.”

• Odhrňte jí vlasy tak, aby jí byla vidět část krku, nakloňte se k ní, jako byste jí chtěl něco pošeptat.

• Přejeďte nosem těsně nad její kůží, jako byste si přivoněl k jejímu krku a pak jí pošeptejte: “Krásně voníš.”

• Zůstaňte ve vzdálenosti jen pár centimetrů od jejího obličeje, ale pomalu posunujte své rty směrem k jejím rtům.

• Chvíli vydržte jen 3-5 centimetrů od jejích rtů, až budete navzájem cítit svůj dech.

• Ona bude pravděpodobně tak vzrušená, že Vás sama políbí. A nebo ji políbíte Vy, to už je jedno, protože v této situaci už jste si ji získal.

 

Techniky líbání, kterými ženu naprosto ohromíte

Kamarádky si často mezi sebou povídají, jak jejich partneři líbají. Když budete umět příjemně líbat a budete používat i mimořádné techniky, brzy se to o Vás dozví další a další ženy.

Stejně jako se ženy rozejdou s přítelem jen kvůli nepříjemnému líbání, Vy si můžete přítelkyni k sobě mnohem více připoutat, když budete příjemně líbat. Zde jsou některé techniky:

Přerušování

Efektivní možnost, jak zvýšit očekávání ženy, je přerušování. Při líbání se na chvíli zastavíte, vzdálíte se rty na pár centimetrů a položíte jí konec vašeho prstu na její spodní ret. Lehce jí zatlačte na ret směrem dolů. Pak pokračujte v líbání.

Zapojte zuby

Jen jemně. Polibte ženu na uchu, na krku, na šíji. A jemně jí přitom stiskněte kůži mezi zuby. Když to provedete opatrně, ještě zvednete vzrušení, které panuje.

Stiskejte rty

Během líbání také můžete sevřít její dolní ret mezi svými. Zase velice jemně. Vtáhněte nepatrně její ret k sobě do pusy a přejíždějte ho jazykem. Při nasávání se rty ještě více prokrvují a jsou ještě citlivější.

Dýchání z úst do úst

Až jste už s partnerkou pár týdnů spolu, můžete vyzkoušet praktiku dýchání z úst do úst. To se dělá tak, že s partnerkou spojíte rty po celém obvodu a začnete přesunovat její vzduch z plic do těch svých a naopak. Samozřejmě je lepší na to předem upozornit. Říct, že chcete vyzkoušet něco nového, tak ať se nebrání. Pozor! Toto líbání si vyžaduje synchronizaci!

S bonbónem

Vy i partnerka si vezměte do pusy bonbon. Nejlépe každý s jinou příchutí. Potom si bonbony během líbání vyměňujte.

Foukání

Na chvíli zpomalte líbání, skoro jako byste už chtěl přestat. Potom jí začněte jazykem přejíždět rty (nezajíždějte do pusy). Vyberte si nějaké místo na rtu, např. dolní ret uprostřed a ten malinko více nasliňte než normálně. Potom na něj partnerce jemně zafoukejte. čím větší zima venku je, tím lépe. Jednak to dráždí a také jen málokterá to čeká. Díky takovému překvapení ukážete, že jste zkušení.

Střídání

Jedna z technik, které se využívá v o něco pokročilejších fázích vztahu: partnerka si lehne na postel / pohovku a nechá si od vás rty hýčkat a nebrání se. Potom se vyměníte. Když jste zpátky nahoře, snažíte se napodobit líbání, jak dělala partnerka vám.

Dráždit k zbláznění

Jak ji dráždit k zbláznění: Během líbání se jí obličejem záměrně trochu vzdalujte. Bbčas se po polibku malinko zakloňte a zároveň zůstaňte tak blízko, aby cítila na rtech Váš dech. Zůstaňte chvíli rozpojení. Po chvilce takové “provokace” ji uklidněte tím, že se zase nahnete Vy k ní a lehce zrychlíte tempo líbání. Obrovsky vzrušující.

Odzadu

Zkuste to na ní zezadu. Když ji chcete překvapit v situaci, kdy ona sedí zády k Vám, na posteli nebo na židli, přistupte k ní a odhrněte jí vlasy z jedné strany tak, aby měla část krku odkrytou. Pomalu se k ní obličejem přibližte a lehce se jí dotkněte rty na krku. A pak hned přestaňte. Místo toho jí začněte přejíždět těsně nad kůží nosem, přivoňte si k ní, chvílemi nasajte vzduch nosem trochu hlouběji a řekněte jí, že krásně voní. Tím jí dáte signál, že ji chcete políbit, ale necháte ji v očekávání, co přijde dál. Voněním pokračujte ještě minutu a dávejte jí najevo, jak si to užíváte. Pak pak můžete přejít k uchu – polibek, jemné okousání, šeptání. Odtud se přesuňte na tvář. Než se dostanete ke rtům, buď jí přejíždějte tvář lehce našpulenými rty a nebo ji zaplavte polibky.

Věřte mi. Bude se jí to víc líbit, než kdybyste jen tak přišel, otočil ji a začal ji líbat rovnou na rty.

 

Častá chyba při francouzském líbání

Muž by neměl jako první vysunovat jazyk. Některé ženy to odradí, neriskujte, že byste byli moc dotěrní. Místo toho můžete:

• počkat, než začne ona.
• udělat jazykem to, co se ženám velmi líbí: Přejíždějte svým jazykem přes její horní nebo dolní ret.

Pravděpodobně ji tím vyprovokujete k tomu, aby také nasadila jazyk. A tím začne francouzské líbání.

Obohaťte pak francouzské líbání tím, že jí jazyk zasunete do prostoru mezi rtem a dásní. Projíždějte tata místa prostory a počkejte, než se Vaše jazyky opět dotknou. Je dobré nebýt příliš horlivý. Chvilku počkejte na její reakci a přizpůsobte se jí. Líbání můžete trochu obměňovat, střídejte směr kroužení kolem jazyka a chytejte partnerce jazyk mezi rty. Občas ji i lehce kousněte do jazyka.

 

Jak ji líbat při předehře, abyste u ní vyvolal co nejvíce vzrušení?

Účelem je ji nabudit, aby chtěla víc.

Je zde pár zásad: Při líbání na rty se jí upřeně dívejte do očí. Nikde ji nelíbejte příliš dlouho, střídejte rychlost líbání, chvíli používejte jazyk, chvíli zase ne. Zvlášť dobré jsou polibky na ucho.

 

Bodykissing (líbání na tělo)

Když se budete přesouvat od líbání na rty níž a níž, kroťte se ve své dychtivosti – nebuďte příliš hladový! Místo toho ne vždy na chvilku zastavte a vnímejte naladění partnerky. Přecházejte dolů pomalu a plynule. Pokud k bodykissing chcete přejít z masáže, nejdříve dejte chvilenku ‘vonění’ (popsaného u techniky odzadu).

Všechno, co se líbá, ať už to jsou bradavky, pupík, vnitřní strany stehen, kolena a v neposlední řadě dámské přirození, tady všude dobře funguje kroužení. Můžete i pravidelně střídat určité intervaly. Např. 3x po směru hodinových ručiček, potom 1x proti apod.

U pupíku je ještě dobré např. chvilku kroužit a potom znenadání ”zajet dolů”. Opět nepředvídatelnost působí přirozeněji.

Na záda můžete uplatnit starou známou hru s psaním písmen. Pouze tentokrát je píšete jazyem. Ona musí hádat, co píšete za písmeno, příp. za slovo. Nezapomínejte při bodykissingu neustále zapojovat ruce. Jemně hladit, masírovat a stimulovat. Připomínám, že hlazení za účelem tvorby vzrušení není jen tak. Znamená to jemně přejíždět její kůži jen pomocí konečků prstů – to funguje dobře. Zvlášť ve chvíli, kdy se přesunete k těm nejintimnějším místům, ji nenechte pochybovat o tom, že Vám přece jde o celé její tělo, ne jenom o ta intimní místa. Čili i když už ji líbáte na přirození, zároveň ji hlaďte rukou na jiných částech těla.

 

Shrnutí:

Dostaňte se mezi lepší polovinu mužů, co se týče líbání už tím, že budete věnovat pozornost těmto aspektům:
. dech
. rty – hlavně ne suché
. ucpaný nos
. kosmetické nedokonalosti na obličeji jakou jsou bradavice, beďary, příp. trčící chloupky z nosu

Zařaďte se mezi horních 30% tím, že budete dodržovat 2 pravidla:
. muž nikdy nemá líbat příliš pomalu.
. líbí se mi to, ale mohu kdykoli skončit.

Otestujte si své šance u ženy saháním do vlasů. Pokud jsou k tomu obecné podmínky (soukromí, fyzická přitažlivost) a ona si od Vás nechá sahat do vlasů, na 99 % se nechá políbit.

Nejdůležitější je samozřejmě polibek první, protože si ho dívka bude dlouho pamatovat. Raději na nějakém romantickém místě, kde je klid. Žena nemusí na veřejnosti cítit dobře, ale ani vám to nemusí před lidmi jít dobře, a proto si první polibek nechte raději do soukromí.

Nápadité, příjemné a vzrušení-vyvolávající techniky pro Vás mohou mít cenu zlata. Svým uměním přimějte ženu, aby o Vás vyprávěla jako o někom, kdo nádherně líbá a už nikdy nebudete mít nouzi o přítelkyně.

Erotické líbání má především účel vytvořit očekávání a tím pádem i vzrušení. Nechte takovému líbání trochu času a odměna se dostaví.

Francouzský polibek, nejpokročilejší fáze líbání. Bohužel toto většina mužů buď neví nebo nerespektují. Začít s francouzským líbáním příliš brzo může mít katastrofální důsledky, proto začínejte menšími intimnostmi a přidávejte.

To by bylo z mých zkušeností, co se týká líbání vše. Pokud byste měli své vlastní zkušenosti a poznatky, napište do komentářů, ať obohatíte zkušenosti ostatním čtenářům.

 

27.7.2015 – 12.9.2015


Leave a Reply


Concerns or questions?

See our support area where you can find questions asked by our clients and answered by the SeventhQueen team. Lorem ipsum lorem ipsum

SEE SUPPORT AREA
NEWSLETTER SIGNUP

By subscribing to our mailing list you will always be update with the latest news from us.

SIGN INTO YOUR ACCOUNT CREATE NEW ACCOUNT

Your privacy is important to us and we will never rent or sell your information.

×

 
×
FORGOT YOUR DETAILS?
×

Go up

Zobrazit buttony
Schovat buttony