Když prodáváme auto, je potřeba, aby si ho prohlédlo nejméně 10 zájemců o podobný typ auta. Nepočítají se ti, kteří potřebují jiné auto a dívají se jen ze zvědavosti. Když se snažíme seznámit, je to dvojitá výměna. Asi jakoby majitel autobazaru si kladl podmínku, že auto prodá jen jednomu z deseti, ochotných auto koupit. Celé je to navíc zkomplikované tím, že auto nemůžeme navštívit, prohlédnou si ho ve skutečnosti a celou transakci je nutno vyjednat pomocí chatu. V chatu, kde nic nevidíme, neslyšíme a nemáme jak ověřit, jestli nás majitel auta nebalamutí a neuvádí tam nadhodnocené parametry.

 

Človíček, kterého si vybíráte, současně kupuje vás

Autu je jedno, komu bude patřit. Takže pokusů musí být víc, než při vybírání auta (nejméně 100). Zatímco prodej ojetých aut nebo zánovních věcí se řeší po telefonu, domluví se schůzka a zájemce se přijede podívat, na seznamkách to tak snadné není.

Lidé se bojí odmítnutí. A proto ani nechtějí dávat telefony, aby nebyli odmítnuti už telefonem, ani chodit na schůzky. Dokonce to vede tak daleko, že se někteří bojí i napsat zprávu a zprávy píšou jen lidem, které nechtějí, protože ti je nemohou odmítnout. Je s podivem, že na seznamce si více než 90% zpráv píšeme s lidmi, kteří nás nechtějí.

Někdy jindy si můžeme napsat, jak se vyhnout psaní s lidmi, kteří nás nechcou. V Clubseznamce to ani není nutné.

 

Používáme jednodušší řešení a seznamování jde hladce.

1) Psychologický test třídí na vhodné, méně nadějné a nekompatibilní. Oproti chatu, kde nevidíte vůbec, s kým máte co dočinění.

2) Společenské večírky, sešlosti, kde si můžete vybírat. Místo několika jednotlivých schůzek, kde náhoda vybrala za vás.

 

Pravidelné sešlosti místo schůzek

Co myslíte, že je jednodušší? Pozvat 5 lidí na schůzku, která každému zabere i s chystáním a cestou zpátky 3 hodiny. Nebo přijít na dýchánek/ večírek, kde můžete vidět tváří v tvář několik zájemkyň/ců? Při osobním setkání poznáte, kdo se po vás dívá, komu se líbíte vy a komu ne. Více kluků a holek vám dá telefon, když vás viděli, než někomu cizímu.

 

Sešlosti pro 4 skupiny

Psychologický test vám řekne, kteří partneři mají stejné hodnoty jako vy a kteří se k vám hodí.
Rozdělením vznikají 4 skupiny, mezi sebou částečně nebo vůbec kompatibilní. To vám ulehčí první oslovení, protože pohromadě bude více lidí, kteří se vám líbí a vy jim, takže se nebudete cítit trapně, ale spíše mile překvapeni.

Podrobnosti o compatibilitě se dočtete zde.

Projděte testem a zjistěte, v čem jsou lidi z vaší skupiny lepší.

 

 

PŘED – nevýhody
PŘEDNOSTI Clubseznamky
V chatu píšou lidi, i když nechtějí Hledí pozvat na večírek, koho chtějí
Bojí se odmítnutí a nepožádají o schůzku Přijít na večírek je snadné a nezávazné
Telefonní hovor je potřeba k zdárnému sejití na schůzce Není potřeba dávat telefony neznámým lidem
Schůzky s lidmi na dálku jsou strojené Meeting na živo probíhá nenásilně
Mají strach požádat o telefon Na večírku dostanou telefon, když je chce
Setkání s člověkem, kterého jsi neviděl/a, neslyšel/a má málokdy pokračování. Na večírku si prohlédneš, vycítíš zájem, zjistíš vůni a další rande bývá úžasné.
Na schůzky musíš chodit sám/a Na večírek můžeš přibrat kamaráda/ku
Na schůzkách si nevíš rady Na večírku se můžeš přiučit od ostatních
Časté odmítání tě ničí Na večírcích se staneš součástí komunity

 

 

Jak se dostanete na večírky a na setkání?

Odpolední sešlosti i večírky najdete v menu pod “lidé v okolí”. Máte nějaké dotazy, zjistili jste nesrovnalosti? Napište nebo zavolejte prosím.

 

14.7.2015 – 26.8.2015


Leave a Reply


Concerns or questions?

See our support area where you can find questions asked by our clients and answered by the SeventhQueen team. Lorem ipsum lorem ipsum

SEE SUPPORT AREA
NEWSLETTER SIGNUP

By subscribing to our mailing list you will always be update with the latest news from us.

SIGN INTO YOUR ACCOUNT CREATE NEW ACCOUNT

Your privacy is important to us and we will never rent or sell your information.

×

 
×
FORGOT YOUR DETAILS?
×

Go up

Zobrazit buttony
Schovat buttony