Obavy, pochyby

[one_half last=”no”]

Zajet si na výlet, kdy se mi to hodí, kupovat si dobrá jídla a vybrané pití. Zařídit si krásné bydlení. kdo by to nechtěl. Ale co když to nevyjde? Obavy jsou na místě. Kdyby tuto práci chtěl dělat každý, tak by vám zaručeně nevynesla víc než průměrný plat. Jestliže chcete mít příjem vyšší než většina, pak vaše povolání musí být přínosné pro společnost a musí to být něco, co mnoho lidí nedokáže nebo nechce dělat.

Cítíte obavy? Ano. 🙂 To je právě známka, že to nebude masový podnik, a vy si vyděláte. Projděme si nejčastější námitky.

 

[accordian] [toggle title=”Proč mám kupovat službu, kterou nepotřebuji?” open=”no”]

Je to na vás. samozřejmě si službu nejprve prohlédněte, jestli pro vás bude užitečná. Lze vyzkoušet i testovací službu VIP chlub na pár dní. Každopádně máte jistotu, že ten kdo vám to doporučil, není žádný chytrák, který na vás chtěl vydělat, ale člověk, který uznal, že služba je výhodná a koupil si ji.
Je možné, že teď v začátku všechny výhody VIPclubu nevyužijete. Za půl roku bude v seznamce víc lidí a víc ji využijete. Ale šance vydělávat o půl roku déle je právě teď. VIPclub má výhody nejen pro seznamování, ale i pro marketing. Vlastní již vytvořený blog, vkládání innzerátu a pomůcky pro internetový marketing (pro odbyt čehokoliv).

[/toggle] [toggle title=”Je to drahé.” open=”no”]

Je-li to drahé, pak víc vyděláte. V obchodě lze zvýšit příjem jen třemi způsoby
1) oslovovat více zákazníků
2) nabízet jim širší sortiment
3) zvýšit ceny
3600 Kč za rok, čili 300 Kč měsíčně je podobná částka jakou chtějí jiné seznamky za prémiové členství (200-600 Kč). 300 Kč utratíte např. za půl hodiny až 2 hodiny při pochodu nočními podniky, nebo za benzín ujetím 50 km tam a zpátky. Nemusíte se však přitom vůbec seznámit.

[/toggle] [toggle title=”Je to letadlo.” open=”yes”]

Ano, je to tryskáč. Největší příjmy do sítě očekáváme v době, kdy už bude seznamka hojně využívaná a uživatelé si budou prémiovou službu kupovat k zvýšení svých šancí. Samozřejmě, že dokázat, že jste finančně zabezpečeni (to je pro ženy lákavější než vypracovaná figura) můžete například fotkou z dovolené v daleké zemi nebo sezením v pořádném bouráku. Jenže majitel takových fotek nejčastěji má zaplacené i prémiové členství VIPclub.

[/toggle] [toggle title=”Vracíte peníze ve zkušební době?” open=”no”]

Vracení peněz bez udání důvodu se stalo poměrně rozšířeným zvykem i v oblasti nabízení výdělků. Naše společnost nabízí eticky čistý produkt. Aktivní doporučovatelé si mohou zkopírovat zdarma konkrétní návody, jak se co dělá, které mají i pro obchodníky v jiných oborech značnou cenu.
Z důvodu, že se bojíme administrativní zátěže ze zaúčtování vrácených poplatků, s politováním vám oznamuji, že zaplacené kupní ceny nevracíme. Má to i svá pozitiva. Vy nebudete muset čekat na provize celou “zkušební dobu”, dostáváte je každý týden a nehrozí vám, že byste přišli o již “vydělanou” provizi. Proto si dobře zvažte, jestli se vám prémiová služba v seznamce rentuje, nakolik ji využijete. Jestliže nejste přesvědčeni o výhodnosti kupované služby, v žádném případě do toho nechoďte a nic neplaťte!

[/toggle] [toggle title=”Co když budu v ClubSeznamce platit půl roku zbytečně?” open=”no”]

I v jiných podnikáních musíte často koupit něco, co přijde nazmar, např. nějaké pomůcky později nevyužitelné. Když příkladně prodáváte např. dámskou kosmetiku nebo výrobky pro průmysl, tak po skončení vám neprodejné zásoby zůstanou. To není vada produktu.
Jestliže vy začnete na samém začátku, tak tato nevýhoda je vykompenzována skutečností, že si můžete vybudovat strukturu spolupracovníků. A v době, kdy bude seznamka plně uznávaná, budete jen radit kolegům, kterým pak vyvstane problém, že už to dělá hodně lidí.

[/toggle][/accordian] [/one_half] [one_half last=”yes”]
[accordian] [toggle title=”Co když mi dojdou kontakty?” open=”no”]

Možná už jste viděli někoho, jak využívá různé sběrače emailů, vrhá svou nabídku na statisíce emailů a úspěšnost je mizerná. V dnešní době už se toto ani nesluší. Poctivé firmy používají metodu vyžádaných emailů. Ta je sice pracnější, ale velmi úspěšná. Jestliže chcete jistotu že na 100% vyděláte můžete použít PPC (kontextová reklama). Otázka nezní jestli vyděláte, ale kolik vyděláte. Vše vás naučím návody a příklady. Jsou dostupné pro rozhodnuté spolupracovníky.

[/toggle] [toggle title=”Nemám peníze.” open=”no”]

Vy třeba nemáte. Ale mezi lidmi je peněz jako šlupek, které mohou brzy přejít k vám. Zvláště mladí lidé za seznamování a za veškeré aktivity, aby zvýšili svou šanci sbalit holku/kluka, vynakládají až třetinu příjmu. 300 Kč měsíčně v tomto není žádná položka. Navíc lidé už jsou zvyklí kupovat prémiové služby jiných seznamek obvykle za 200-600 Kč měsíčně.

[/toggle] [toggle title=”Lidi nemají peníze.” open=”no”]

Zdánlivě logicky zní, že vysoké výdělky by měly být nejvíce vítané mezi lidmi, co peníze nemají. Praxe ukazuje, že je to obráceně. S vysokými výdělky vás většinou neodmítne člověk, co peníze má nebo umí sehnat. I spolupráce s lidmi, kteří peníze nemají, by vás brzy pohřbila. Přidávali by vám starosti, problémy a místo aby vám pomáhali rozšiřovat váš byznys, pracovali byste spíš vy na ně.

[/toggle] [toggle title=”Nikoho neznám. (Co když neseženu lidi?)” open=”yes”]

Marketing na internetu přivádí neznámé lidi. První, co nás napadne, je poslat emailovým kontaktům z Outlooku. Ale známým je lepší poslat, až máte vyděláno. Seznamka má výhodu, že na váš profil proudí lidé sami. Podívají se i na váš blog s odkazem na výdělky. Perfektní je metoda pomocí automatické PPC., která přivádí zájemce bez zásahu lidské ruky. S dalšími efektními způsoby propagace se seznámíte, jakmile se stanete aktivním členem.

[/toggle] [toggle title=”Už mi přišlo hodně emailů s touto nabídkou.” open=”no”]

Je to oblíbené podnikání. Nenechte se zastrašit. Kdo dělal v minulosti MLM, ví, že klidně i po 6 letech od začátku jsou prezentace stále plné lidí, kteří o tom v životě neslyšeli, anebo slyšeli mylné informace. Lidé se vzájemně znají graficky znázorněno v izolovaných ostrůvcích. Vy jste to třeba dostali z více stran a jiní lidé budou čekat dlouho než se to dozví třeba od vás.

[/toggle] [/accordian] [imageframe lightbox=”no” style=”glow” bordercolor=”” bordersize=”3px” stylecolor=”” align=”right” animation_type=”bounce” animation_direction=”down” animation_speed=”0.1″][/imageframe]
[/one_half] [separator top=”10″ bottom=”10″ style=””]

26.4.14

Leave a Reply


Concerns or questions?

See our support area where you can find questions asked by our clients and answered by the SeventhQueen team. Lorem ipsum lorem ipsum

SEE SUPPORT AREA
NEWSLETTER SIGNUP

By subscribing to our mailing list you will always be update with the latest news from us.

SIGN INTO YOUR ACCOUNT CREATE NEW ACCOUNT

Your privacy is important to us and we will never rent or sell your information.

×

 
×
FORGOT YOUR DETAILS?
×

Go up

Zobrazit buttony
Schovat buttony