Podmínky

[tagline_box title=”Co říkají spolupracovníci na Tajný příjem?” description=”Internetový marketing je tak prostý, tak snadný. Ani nemáme české slovo jak to vyjádřit. Jednoduché, ale ne ve smyslu, že by to zvládl žák zvláštní školy. Prostě chce to jen desetinu práce a desetinu zaškolování, oproti když byste dělali klasický marketing. ” shadow=”yes” border=”0px” bordercolor=”#e5e4e4″ highlightposition=”right” ][/tagline_box] [one_half last=”no”]
Když potkáte pojišťováka, tak se podíváte,
[fontawesome icon=”tint” circle=”yes” align=”right” size=”medium” iconcolor=”#ffffff” circlecolor=”#f19d01″ circlebordercolor=”#f19d01″ animation_type=”fade” animation_direction=”down” animation_speed=”0.1″] jaké má auto. Když potkáte prodejce kosmetiky, podíváte se, co má na sobě. Ale když se podíváte na internetový marketing, neuvidíte nikoho. Přesto existuje a má se nejlíp. Je to takové záhadné a může to být jeden z důvodů, proč si lidé tuto lukrativní příležitost nechají utéct.
[/one_half] [one_half last=”yes”]
Jak se dozvím, kolik vydělává internetový marketér?
[fontawesome icon=”filter” circle=”yes” size=”medium” iconcolor=”#ffffff” circlecolor=”#f19d01″ circlebordercolor=”#f19d01″ animation_type=”fade” animation_direction=”down” animation_speed=”0.1″] Jednoduše. zavolejte mu.
Máte provizní odkaz.
Dejte jej do vyhledávače a nejspíš naleznete kontakt.
[/one_half] [separator top=”30″] [fullwidth menu_anchor=”” backgroundcolor=”” backgroundimage=”http://www.tajnyprijem.cz/wp-content/uploads/2013/08/Spectacular-wood-views-950×593.jpg” backgroundrepeat=”no-repeat” backgroundposition=”center center” backgroundattachment=”fixed” bordersize=”0px” bordercolor=”” paddingTop=”40px” paddingBottom=”40px”]
[one_half last=”no”][testimonials backgroundcolor=”” textcolor=””] [testimonial name=”To je skvělé!” gender=”female” company=”Veronika Svobodová” link=”” target=”_self”]To je skvělé! Děkuji moc! Přesně to, co jsem potřebovala před třemi měsíci! Věděla jsem, že musí být způsob, jak to udělat, ale po vyzkoušení několika nabízených příležitostí jsem cítila deziluzi a i když se mi zdálo, že můj rozjezd je hned za rohem, nakonec z toho nic nebylo. Všechno bylo ideální, ale po 14 dnech se ukázalo, že konkurence nabízí mnohem lepší výrobky za nižší cenu. [/testimonial] [testimonial name=”To je skvělé!” gender=”female” company=”Veronika Svobodová” link=”” target=”_self”]Nebyl by sice problém přilákat zájemce, ale když by po měsíci přeběhávali ke konkurenci, tak se z toho stala zbytečná námaha. Škoda, že jsem v té době ještě nevěděla o Tajném příjmu. Jsem tak šťastná, že jsem se přihlásila na Tajném příjmu k odběru emailového průvodce. Je to přesně to, co potřebuji, a dotlačilo mě to na vyšší úroveň!
[/testimonial] [/testimonials] [/one_half] [one_fourth last=”no”][testimonials backgroundcolor=”#f3e9ed” textcolor=”black”] [testimonial name=”Nemohl jsem se dočkat” gender=”male” company=”Zdeněk Pleva” link=”” target=”_self”]Nemohl jsem se dočkat, až se pustím do toho podnikání. Dnes jsem dostal první provizi 12.000 na účet, a to jsem nedělal nic jiného, než pár jednoduchých kroků z manuálu. Woow! [/testimonial] [testimonial name=”Nemohl jsem se dočkat” gender=”male” company=”Zdeněk Pleva” link=”” target=”_self”]Myslím, že ten projekt bude slibně rozbíhat a budou z toho krásné tržby. Já se už nemůžu dočkat, až se mi tým rozroste a všichni budou tak spokojení jak já. Mějte se všichni báječně. Ještě jednou díky.[/testimonial] [/testimonials] [/one_fourth] [one_fourth last=”yes”] [testimonials backgroundcolor=”#f3e9ed” textcolor=”black”] [testimonial name=”Úplně mi to vyrazilo dech” gender=”male” company=”Jiří Chvalovský” link=”” target=”_self”] Úplně mi to vyrazilo dech
Štronzo! Betelné vývar!!!! Jsem úplně vzrušený, jak je to vydělávání dobré. Moc děkuji Dalisi. Vaše podpora je neuvěřitelná. Udělal jsem ohromný pokrok. Jsi prostě nejlepší!
[/testimonial] [testimonial name=”Jsem z toho vzrušený” gender=”male” company=”Jiří Chvalovský” link=”” target=”_self”] Úplně mi to vyrazilo dech
Štronzo! Betelné vývar!!!! Jsem úplně vzrušený, jak je to vydělávání dobré. Moc děkuji Dalisi. Vaše podpora je neuvěřitelná. Udělal jsem ohromný pokrok. Jsi prostě nejlepší!
[/testimonial] [/testimonials] [/one_fourth] [separator top=”20″] [one_half last=”no”][testimonials backgroundcolor=”” textcolor=””] [testimonial name=”Platby jsou úctyhodné” gender=”male” company=”Gabriel Debnár” link=”” target=”_self”]Dne 4. května 2014 jsem se připojil k Tajný příjem. Četl jsem e-booky a používal jednoduchou metodu úpravy zkopírovaných textů. Nechtěl jsem platit reklamu, a tak jsem dával na fóra a do diskusí krátké příspěvky, co vzbudí zvědavost. To zaúčinkovalo. Už mi choodí několik tisíc týdně. Pak jsem šel po fórech o vydělávání a odpověděl na několik diskusí o příjmech. Po cca 6 dnech jsem přišel na bolest většiny lidí a šikovně nadhodil, že takové problémy nemusí mít.
[/testimonial] [testimonial name=”Platby jsou úctyhodné” gender=”male” company=”Gabriel Debnár” link=”” target=”_self”]Udělal jsem si jednoduchou stránku, které se honosně říká blog. Tam se vychloubám svými příjmy. Lidi, co jdou přes blog se spíš chytí, protože to není tak násilné jako dávat odkaz přímo na vstupní stránku. Později jsem se naučil lákat návštěvníky na videa, aniž bych je musel sám natáčet. Ještě chci vyzkoušet další z způsoby přivádění zájemců, takže stereotyp to určitě není. Celkem jsem za čtvrt roku obdržel platby přes 120.000,- Díky :-D[/testimonial] [/testimonials] [/one_half] [one_half last=”yes”] [testimonials backgroundcolor=”#f3e9ed” textcolor=”black”] [testimonial name=”Moje výdělky byly nižší” gender=”male” company=”Petr Polášek” link=”” target=”_self”]Moje výdělky byly nižší než výdaje. Hledal jsem na internetu nějaký byznys. Je jedno jestli se později ukázalo, že je to podvod nebo poctivé podnikání, pokaždé chtěli dopředu peníze. Tak jsem ve dvou firmách zaplatil, ale v jedné jsem jen paběrkoval a v druhé jsem vydělával, ale byly to jen fiktivní finance, které se nedaly vybrat. [/testimonial] [testimonial name=”Moje výdělky byly nižší” gender=”male” company=”Petr Polášek” link=”” target=”_self”]To se změnilo v Tajném příjmu. Zjistil jsem že vydělávání nezabere víc času než hledání jiných a jiných možností. Nepřestanu vám být dost vděčný, za to jak jste mi pomohli s rozjezdem a překonáním prvotní nechuti.
[/testimonial] [/testimonials] [/one_half]

[/fullwidth] [separator top=”40″] [one_half last=”no”] [title size=”2″]Životní styl po svém[/title] Tajný příjem není jen místečko, kde se dozvíte, jak propojit cestičky a vydělávat peníze on-line! Naším cílem je ukázat vám, jak můžete žít životním stylem svobodného člověka, o kterém jste snili!
Představte si tu svobodu a klid pramenící z vědomí, že budete mít jak příjmy, tak čas věnovat se rodině a přátelům, zatímco budete řídit svůj byznys kdekoliv na světě z notebooku, a plány si dělat podle vlastního uvážení.

Zní to dobře?

Jakmile se naučíte základy v našem podnikání, nastavíte se přísun zákazníků a

  • generování vašich příjmů se bude dít zcela automaticky. Ale to není vše!
  • Vy se naučíte i jak být šťastní a spokojení se sebou.
  • Naučíte se specifické dovednosti, které vám umožní uspět v jakémkoliv byznyse, takže už si v životě poradíte.
[separator top=”20″] [accordian] [toggle title=”Budu opravdu vydělávat přes 25.000 Kč po dvou měsících?” open=”no” ] Tak když budete dělat, co je potřeba, nic vás nezadrží. Pamatujte si: Vzdělání x provádění = úspěch
[/toggle] [toggle title=”Musím mít speciální schopnosti nebo nějaké znalosti, než se zaregistruji? ” open=”no” ] Ne! Vše, co potřebujete, je touha žít lepší život a otevřená mysl. Naše podnikání je stejně vhodné pro začátečníky i pro lidi, kteří už v nějakém byznyse vydělávali – ti docení přednosti Tajného příjmu asi víc.
[/toggle] [toggle title=”Co když to bude podvod?” open=”no” ] Obezřetnost je vždy na místě. Podvody vypadají většinou perfektně. Často bývají jako stvořené pro lidi, co nechtějí klasické poctivé podnikání. A tak nejčastěji nabízejí peníze bez práce, bez poskytnutí nějaké protihodnoty. Například za přijímání emailů, využití počítače a podobně. Nakonec peníze z nějakého důvodu nedostanete. Stalo se vám, že vám Cikán řekl: “Pujč mi 10 tisíc, večer ti vrátím 15″? Jak by to udělal? Podvody vypadají líp než poctivé podniky a jsou založené na principu, že napálení lidé o tom nemluví, aby si neudělali ostudu.
[/toggle] [/accordian][separator top=”20″] [/one_half] [one_half last=”yes”] [title size=”2″]Otázky a odpovědi [/title] [accordian] [toggle title=”Proč se musí v každém podnikání napřed zaplatit a až potom vydělávat? ” open=”no” ] V úplně každém ne. Existují i bez vkladu. Tam ale platíte svým časem. Bývají tam malé odměny a než na to přijdete a vzdáte to, zaplatíte jim svou prací.
Odjakživa, i před 200 lety, kdy větší polovina lidí podnikala, měli pole, sady, něco pěstovali, museli nejprve zasít a odměnu dostali až při sklizni. Přesto vydělávali 3 až 10 x víc než nádeníci najímaní na práci, kteří dostanou zaplaceno hned. Když se objeví sucho, musíte zalévat bez nároku na odměnu. Takový je princip podnikání.
[/toggle] [toggle title=”Proč nabízejí všichni výdělky jak kdyby podobné? ” open=”yes” ] Je to tak. Hodnoty vznikají tím, že se něco vyrábí, provozuje služba a druhá půlka lidi se snaží toto zboží prodat dalším. To je dělba práce, směna. Jen když vyrábí se a prodává něco, co je užitečné pro druhé, tak oni za to zaplatí. Dále je možné vydělávat investováním nebo jako majitel nějaké provozovny, což asi není váš případ.

Dříve se obchodování lidé báli. Většinou se nabízelo přímým prodejem zboží obtížně prodatelné. To se v době internetu změnilo. Zboží a služby se nakupují v internetových obchodech, takže v internetovém marketingu vás žádné odmítnutí nepotká. Co ta práce obnáší? To se dozvíte na email. Stále je to zlatý důl jako před lety.

Není nutné točit videa tak, aby vás lidi na ulici poznávali. Není nutné zoufale hledat zákazníky, dlouho do noci chatovat nebo psát pravidelně blog jako spisovatel. Ale to vám řeknu až v uzavřené sekci, kde si to nemůže kdokoliv najít ve vyhledávači.
[/toggle] [toggle title=”Proč Vím, že se vám to podaří? ” open=”no” ] Protože jsem to udělal sám po několika letech boje! To nejtěžší je vytvořeno a vy půjdete už po vyšlapané cestě. V Tajný příjem věříme, že učení a práci on-line jsou budoucnost! Čas na uskutečnění vaší touhy po lepším živobytí je TEĎ! Pozice a hodinové plány již nejsou nejdůležitější pro úspěch. Vytvořte si vlastní pravidla! Otevřete oči a připojte se k nám, ke skvělé nové realitě!
[/toggle] [toggle title=”Musí se platit extra osobní pomoc? ” open=”no” ] Samozřejmě, že ne! Klidně můžete zavolat a společně zjistíme, jak se vám dá pomoci.
[/toggle] [/accordian] [separator top=”90″] [/one_half]

Leave a Reply


Concerns or questions?

See our support area where you can find questions asked by our clients and answered by the SeventhQueen team. Lorem ipsum lorem ipsum

SEE SUPPORT AREA
NEWSLETTER SIGNUP

By subscribing to our mailing list you will always be update with the latest news from us.

SIGN INTO YOUR ACCOUNT CREATE NEW ACCOUNT

Your privacy is important to us and we will never rent or sell your information.

×

 
×
FORGOT YOUR DETAILS?
×

Go up

Zobrazit buttony
Schovat buttony