Jarda K., Polička, 35 let.

Povím vám, jak se mi konečně otevřely oči a našel jsem ideální partnerku. Za mlada jsem se dokázal seznámit v barech, restauracích i na ulici v průměru jednou týdně. Už tehdy byly seznamovací inzeráty. Podával jsem je, protože i z nich vzešlo dost seznámení. Ovšem když se na to dívám zpětně, nejlepší vzpomínky mám na děvčata poznaná osobně.

Potom přišel internet a začalo ubývat možností někde se setkat, protože lidi se drží víc u počítačů a většina věcí se vyřizuje přes počítač. A tak jsem začal využívat internetové seznamky. U internetových seznamek je ale problém, že je malá úspěšnost. Člověk je pořád odmítaný. I vy to určitě těžko snášíte a myslím si, že slabší povahy, jsou zcela paralyzované strachem z odmítnutí.

 

Kolik stojí jedna známost z online seznamky?

Když si spočítám, co je potřeba proto udělat, tak dojdu k děsivým výsledkům. Počítejte se mnou.
Jen jedna osůbka z dvaceti, se kterými si píšete vám dá telefon. Protože průměrně je potřeba napsat 6 zpráv než dostanete telefon nebo zjistíte, že ne, stojí vás jedno telefonní číslo 120 zpráv.

Když zavoláte pěti osůbkám, někdy zjistíte už po telefonu nesoulad a podaří se vám domluvit jedna schůzka. Polovina schůzek dopadne odmítnutím hned po podání ruky nebo dokonce “nikdo nepřijde”. (Kouká někde zpoza sloupu, či výlohy)

Ze dvou schůzek dojde k jednomu pokusu o sex. Nemusí to být pokaždé vynikající sex, spíš naopak, půlka dopadne fiaskem. Nos říká ne! V dnešní době parfémů a antiperspirantů se stává, že při rychlé schůzce v kavárně neucítíme varovné příznaky nekompatibilních genů, tak jako při bližším kontaktu (např. při tanci). A tak dochází k situacím, že až jsou oba partneři vzrušení a svlečení najednou začnou vnímat nelibý odeur, který může zcela zabránit sexu. To se stává odhadem v polovině případů.

Samozřejmě, když se uskutečňuje sex v opilosti, může se to zjistit až ráno, každopádně když si partneři nevoní, či ošklivě řečeno jeden z nich smrdí, je to překážkou dlouhodobějšího vztahu. A konečně ze čtyř partnerů, se kterými je možný sex, může vzejít vztah se vzájemným porozuměním. Tato statistika platí jen u online seznamek, kde výběr probíhá jakoby od konce.

 

Kolika lidem na běžné seznamce se musí napsat, aby vznikl delší vztah

 

Při chatu s jednou osobou se napíše průměrně 6 zpráv 1        6
Na získání telefonního čísla je třeba psát si s dvaceti zájemci/kyněmi   19 vás odmítne nebo vodí za nos 20      120
Na domluvení jedné schůzky je nutno zavolat pěti osůbkám
4 odmítnou už po telefonu
100      600
Na jeden pokus o sex je nutno
přijít na dvě schůzky
200     1200
Na jeden podařený sex je nutno pozvat 2 osoby z důvodu, že nevoní 400     2400
1 člověk vhodný pro dlouhodobý vztah vykrystalizuje ze čtyř partnerů, s nimiž byl sex, 1600   9600
oslovit   zpráv

 

U setkání naživo stačí vynaložit poloviční až třetinovou námahu

Při normálním setkání naživo, kdekoli, např. ve dne na ulici, v obchodě nebo na taneční zábavě si nejprve vybíráme podle osobnostního typu. Už podle postoje, chůze a neverbálních signálů rozpoznáme nekompatibilní typy osobností a teprve s vhodnými se začneme seznamovat.

Podobně je to na večírcích Clubseznamky s tím rozdílem, že jedinci, se kterými byste si špatně rozuměli, jsou pozvaní na jiný večírek. Na vašem večírku tak máte žádoucí partnery jakoby zahuštěné 4 krát oproti běžnému seznamovacímu večírku.

Naruby je to na schůzkách na slepo. Takže někteří méně úspěšní mohou mít takovou radost, že vůbec někdo přišel, že se pokoušejí o něco i s nekompatibilními. Pro pořádek uveďme že nekompatibilní povahy nejsou škaredé, ale v mnoha případech jsou dokonce sexuálně přitažlivější.

 

Co je snadnější při balení na živo a co těžší?

Podle výzkumu provedeného v Anglii je pro vznik dlouhodobého vztahu přes seznamku potřeba pozvat 17 žen na rande. Vidíte, že to odpovídá mému odhadu.

Při balení osobním kontaktem může být poměr kapánek lepší. Co je však lepší určitě, je menší počet telefonátů nutných k domluvení rande. Žena, která vás potkala a viděla ve skutečnosti, vám dá telefon, jen když na rande chce jít.
U seznamky je zarážející především nutnost oslovit/ napsat 100 lidem pro uskutečnění jedné schůzky. Všech 99 neúspěšných pokusů je vnímáno jako bolestivé odmítnutí.

I kdybyste si kupříkladu stoupli na hlavní třídu a pokukovali po ženách, tak když projde 100 žen, co se vám líbí, tak ty co nemají zájem nevnímáte nijak tragicky, protože ony prostě odvrátí pohled od vás a jdou si svou cestou. Také při získávání telefonního čísla se celá komunikace odehrává neverbálně na nevědomé úrovni, takže muž pozná, kterou má požádat o číslo a o rande.

 

Jak se šťastně seznámil Jarda K.

Já nějak nemám štěstí na diskotékách a v barech, protože děvčata jako já chodí po podnicích výjimečně. Nakupovat do hypermarketu chodím 4x za měsíc a to taky asi nestačí na seznámení. A tak jsem využíval seznamky. Prostě jsem oslovil ty stovky profilů, napsal tisíce zpráv, ale nikde nebyla láska mého srdce.

Začal jsem si připadat jako cizinec na tomto světě. Podařilo se mi domluvit schůzky ale holky, co přišly nebyly pro mě vhodné, leda tak na jednu noc. Pak seznamka začala být malá. Zaregistroval jsem se do jiné seznamky, kde byly nové holky. Tam to bylo podobné. Když jsem všechny ucházející poznal, pramen vyschl, a už jich psalo méně. A tak jsem našel Clubseznamku. Prvně jsem si říkal: “Co to zas je za výmysl”, ale trpělivě jsem vyplnil test, abych mohl chodit na sešlosti.

 

Polička je malé město, a tak u nás nebyla zaběhaná setkání. Chtěl jsem vyzkoušet, jaké to bude potkávat holky stejné krevní skupiny. Tak jsem Clubseznamku sdílel na facebooku. A holkám, se kterými jsem si psal v seznamkách, jsem pozval na schůzku do Clubseznamky. V Poličce se schůzky konají jednou týdně. Zprvu tam nikdo moc nebyl, tak jsem to vždy spojil s nákupem. Jak jsem zval týdně 5 holek, tak se nám sešlosti rozrostly tak, že jen v mém klubu jsem postupně viděl přes 100 nových lidí, půlka holek.

Ono je to strašně jednoduché, protože pozvané holky se objeví ve vyhledávání mezi novými. Tak jim jenom napíšu, že tam jdu, ať přijdou taky. Ony si s sebou také vemou kamarády. Tak tam vzniklo celkem přátelské společenství. Máme si co říct. Posledně jsem tam potkal ženu svého srdce. Koukali jsme na sebe přes celý sál. Sympatie byly oboustranné. Úplně se mi rozbušilo srdce, ale za chvilku už jsme se bavili jako staří známí. Pozval jsem ji na zákusek. Bohužel nikam dál už nemohla, ale pozval ji na rande na pozítří. Bylo to úžasné. Radostí se mi točila hlava. Tuším, že jsem se zamiloval.

Ty setkání od Clubseznamky jsou dobrý počin. Připadal jsem si tam jako člověk. Ne jako odkopnutý pes na Bado. Přál bych každému, aby mohl zažít to, co já. Po těch letech odstrkování a odmítaní se mi vrátila radost do života. S Aničkou si plánujeme nový život a jsem moc štastný. Díky Clubseznamko!

=========================================================

 

Co a jak to obnáší?
Co proto budu muset udělat?
Kolik to zabírá času?
 
Toto vše se dozvíte po registraci. Dále následuje podrobné osvětlení, jak to funguje. Až budete přihlášení, můžete se sem vrátit a zjistit to.

 

Po registraci projdete průvodcem a vše si vyjasníte.
 


  Přidejte se k nám!
 

 

Chcete se dozvědět více? Nechejte si poslat zdarma rady na pokračování emailem.

VIDEO ZDARMA:
Znechucení, vztek. Nervozita. Zažíváš tyto pocity,
když strávíš hodiny na seznamce bezvýsledně?
Chtěl/a bys už konečně poznat vysněného partnera? Díky neznámému, ale jednoduchému postupu, který ti ve videu prozradím, hravě překonáš svou nechuť a během několika týdnů si najdeš příjemnou a stejně naladěnou známost.


  Zdarma získejte přístup

X

Vyplňte prosím svůj email,

[wysija_form id=”1″]

na který vám pošlu odkaz na video.

Následně vás něj budu informovat, když budou pro vás další zajímavé informace.

 

 

 

 

 
 

 

7.8.2015 – 27.8.2015


Leave a Reply


Concerns or questions?

See our support area where you can find questions asked by our clients and answered by the SeventhQueen team. Lorem ipsum lorem ipsum

SEE SUPPORT AREA
NEWSLETTER SIGNUP

By subscribing to our mailing list you will always be update with the latest news from us.

SIGN INTO YOUR ACCOUNT CREATE NEW ACCOUNT

Your privacy is important to us and we will never rent or sell your information.

×

 
×
FORGOT YOUR DETAILS?
×

Go up

Zobrazit buttony
Schovat buttony