Jak přitáhnout více zájemců na profil?

Řešívá se to tak, že si zaplatíte zvýraznění, aby na váš profil chodilo více lidí. V Praxi z toho nic není. Lidí je tolik, že si je každý prohlédne sám. A jestliže na váš profil chodí po zvýraznění více návštěv, pak jsou z velké dálky.

Kromě toho, že ze sebe uděláte něco víc než jste, nebo oslovujete hodně nápadníků/nápadnic můžete využít ještě třetí způsob.

 

Zkušení záletníci objevili vlastní způsob, jak zvýšit provoz na svém profilu.

 

Ten způsob funguje komukoliv. Když jej použijete, nestane se z vás záletník. Zkušení to řeší tak, že si na svůj profil pošlou vlastní návštěvnost.

V současnosti vám z google a ze seznamu nepřijde na stránky zadarmo ani jeden človíček. Z návštěvnosti se stala komodita, jako je voda, elektřina, kabelová televize nebo třeba telefon. Musí se platit. Proč byste měli v seznamce platit drahé členství, když si tu návštěvnost můžete nechat poslat snadno s vynaložením malé energie?

Samozřejmě, že nebudete platit reklamu na google nebo Sklik. I záletníci si neplatí reklamu, ale dají si odkaz na svůj profil na facebooku a google plus www.clubseznamka.cz/lide/muj_profil.

 

Jediná seznamka, kam si můžete zvát lidi podle vlastního vkusu.

Můžete také pozvat své známé ze seznamu emailů nebo z Facebooku. Co vám za to dáme? No nic. Budete odměněni tím, že potkáte více známostí a lépe si vyberete. Když nepozvete nikoho, zůstanete pořád sami. Děláte to přece pro sebe!

 

Kdo neumí napsat si něco na zeď stačí kliknout na tlačítko:

A tam už je nějaký text předvyplněný.
Členové, přesněji jejich kontakty, mají k dispozici vytvořené přistávací stránky, viz dole, takže se uchytí úplně v pohodě.

 

Proč jsou přátelé z facebooku lepší než průměrní zájemci?

Proč jsou k seznámení lepší lidi vybraní podle vašeho vkusu nebo vkusu přítel, než náhodné osazenstvo, které dřepí na obyčejné seznamce?

 
Celý článek je pro naše milé uživatele. Vy si jej můžete přečíst také, když si na clubseznamce vytvoříte profil nebo se přihlásíte.

 
Vyzkoušejte to také!   Zaregistrovat – vytvořit si profil

   

14.7.2015 – 8.8.2015


Leave a Reply


Concerns or questions?

See our support area where you can find questions asked by our clients and answered by the SeventhQueen team. Lorem ipsum lorem ipsum

SEE SUPPORT AREA
NEWSLETTER SIGNUP

By subscribing to our mailing list you will always be update with the latest news from us.

SIGN INTO YOUR ACCOUNT CREATE NEW ACCOUNT

Your privacy is important to us and we will never rent or sell your information.

×

 
×
FORGOT YOUR DETAILS?
×

Go up

Zobrazit buttony
Schovat buttony