3 kroky   –   k nejrychlejšímu nalezení partnera/ky   –   F A Q

Zjistit váš typ

Tak objevíte 25% vhodných lidí bez bolestivých setkání se zbytkem (75%). Když jste otestovaní, máte čtyřnásobně vyšší cenu pro správné zájemce/kyně.

Vyplnit dotazník

Pozvat lidi

známé, z facebooku, z emailu a z jiné seznamky. Oni si najdou cestu na večírek společný s vámi. Nepotřebujete pak mnoho jednotlivých schůzek.

Sdílet známým

Zaregistrovat se

Tak vás budou moct najít vámi přivedení zájemci i noví lidé. Emailem vám přijde seznam míst ve vašem bydlišti, kde se konají večírky.

Vytvořit si profil

 

Místo domlouvání schůzek
posílat lidi na přistávací stránky

Clubseznamku můžete používat pro své kontakty, i kdyby ve vašem městě ji ještě neznali. Proč zvát na přistávací stránku?

Nejenom v seznamce, ale na kterémkoliv webu 95% návštěvníků odejde a v životě o nich neuslyšíte. Tím pádem jen 5% kontaktů by mělo šanci se s vámi poznat. Tím spíše, že by zrovna neměli chuť jít do seznamky nebo vyplnit test. Na přistávacích stránkách to nic netušící návštěvníci lépe pochopí a připojí se plná třetina. 6x více.

 

 

clubseznamka.cz/poznejme-lasku

http://poznejme-lasku.jdem.cz

 
 

clubseznamka.cz/psychologicky-test/

zkrácený odkaz
http://test-mbti.jdem.cz


 

clubseznamka.cz/kde-a-jak-na-schuzku

zkrácený odkaz
http://kde-a-jak.jdem.cz/

 

A pak už vám jenom stačí přijít jednou týdně na setkání. Bavit se můžete s těmi, co se jim líbíte.

Není nutno přijít na minutu přesně a oproti schůzce na slepo můžete vzít s sebou kamaráda/ku, který/á vám pomůže, nebo si tam nějakého/ou udělat.

clubseznamka.cz/kde-a-kdy-se-sejdeme

zkrácený odkaz
http://kde-se-sejdeme.jdem.cz

 

clubseznamka.cz

http://navecirek.jdem.cz

 

 

Nejčastější otázky, odpovědi

 • Co když některé/ří nápadnice/í, co pozvu do Clubseznamky připadnou do jiného klubu?

  Kdyby se stalo, že psychologický test nějakou osobu zařadí do jiného klubu, tak si můžete gratulovat. Kdybyste ji totiž pozvali na soukromou schůzku, došlo by k odmítnutí. V klubu se vám nestane nic.

  A když ta osoba, tak jako vy, pozve několik nápadníků/ic, může se stát, že některé/ří spadnou do jiného klubu, právě do toho vašeho. Takže určitě pozvěte známé i neznámé a budete mít větší výběr!


 • Proč mám zvát známosti, se kterými chatuji?

  Na večírku budou nějací lidi sami od sebe. V čem jsou lepší ti, co už si s nimi píšete? Budou se k vám hlásit, takže tam nebudete stát úplně sami. Jsou to takoví vrabci v hrsti. Víte odkud jsou, kolik je jim let. A hlavně jsou volní. Když byste je nepozvali, může je pozvat někdo jiný a namluvit si je dříve než vy. Je to snadné, pošlete každému jen odkaz

  http://navecirek.jdem.cz

  ať přijde taky, nemusíte trnout s žádnou nevydařenou schůzkou a lépe se pobavíte.

 • Můžu si lidi místo na schůzku zvát do Clubseznamky?

  To je vynikající nápad. Když spadnou do vaší skupiny, víte, že se k vám hodí. Když spadnou do jiné skupiny, můžete si oddychnout, že jste neztratili zbytečně čas cestou na schůzku. Vyhnete se mnoha schůzkám. Ty/ti, co jsou pro vás, uvidíte na večírku. Budou tam pozvaní i bez vašeho přičinění.

  Časem se možná rozmůže seznamovací turistika. Ať budete v jakémkoliv městě, když budete ve svém klubu, všude budete jako mezi svými.

 • Nechodí mi newslettery
  Nepřihlásili jste se při registraci? Rady o seznamování a oznámení o nových místech konání večírků mohou chodit i vám. Jenom je třeba se přihlásit a bude tu správný formulář.

  Chtěli byste dostávat seriál o Tajích seznamování pro nečleny?

  [wysija_form id=”1″]


 

 

5.4.15 – 18.9.2015

Concerns or questions?

See our support area where you can find questions asked by our clients and answered by the SeventhQueen team. Lorem ipsum lorem ipsum

SEE SUPPORT AREA
NEWSLETTER SIGNUP

By subscribing to our mailing list you will always be update with the latest news from us.

SIGN INTO YOUR ACCOUNT CREATE NEW ACCOUNT

Your privacy is important to us and we will never rent or sell your information.

×

 
×
FORGOT YOUR DETAILS?
×

Go up

Zobrazit buttony
Schovat buttony