Jak internet změnil seznamování?

 

Seznamování na internet bylo i dřív úplně jiné než seznamování ve skutečnosti. Když někoho potkáte na ulici, v baru, čekárně a ten člověk vás nezaujme, tak se jednoduše otočíte, nevšímáte si jej a jdete si svou cestou. To v případě seznamování na inzerát nejde.

K dobrému vychování patří 5-15 minut vydechnout, postát, či posedět s tou osobou. Poděkovat jí, že přišla a podobně. Když jste se na schůzku chystali a i s cestou tam a zpátky vám to zabralo 2-3 hodiny, tak vás to krátké pozdržení nezabije. Ale je to důležité proto (bez ohledu na to, kdo odmítl), že oba tam jeli zbytečně a neměli by vytvářet situace, ze kterých bude ten druhý naštvaný.

Když se dávaly inzeráty do novin, člověk 3.děti.2musel napsat inzerát tak, aby vystihl svou osobu, své potřeby. Daly se z toho odhadnout vlastnosti té osoby. I zájemce musel napsat odpověď (rukou). Odpověď byla psaná vždy jako originál, reagovala na inzerát. Je to neuvěřitelné, ale i když v inzerátech nebyly fotky, ta shoda na schůzkách, úspěšnost, že se potkali kompatibilní lidé byla větší než v době internetu.

 

Internet s sebou přinesl několik problémů u online seznamek máte profil vystavený stále, takže není aktuální. Texty bývají odněkud zkopírované, anebo z nich není poznat, jací autoři jsou. Také fotky mívají stažené z internetu, nebo 5-10 let staré, tedy mladší. Anebo jsou na nich k nepoznání. A to by nebylo to nejhorší.

Nic nenutí zájemce odpovědět hned, protože profil tam bude zítra, pozítří i za rok.

Lidé používají více stylů seznamování jak můžete vidět v
dotazník: jak se seznamujete.

 

Napsat komentář

SIGN INTO YOUR ACCOUNT CREATE NEW ACCOUNT

Your privacy is important to us and we will never rent or sell your information.

×
CREATE ACCOUNT ALREADY HAVE AN ACCOUNT?

 
×
FORGOT YOUR DETAILS?
×

Go up

Zobrazit buttony
Schovat buttony
Přejít k navigační liště