Jak internet změnil seznamování?

Seznamování na internet bylo i dřív úplně jiné než seznamování ve skutečnosti. Když někoho potkáte na ulici, v baru, čekárně a ten člověk vás nezaujme, tak se jednoduše otočíte, nevšímáte si jej a jdete si svou cestou. To v případě seznamování na inzerát nejde.

K dobrému vychování patří 5-15 minut vydechnout, postát, či posedět s tou osobou. Poděkovat jí, že přišla a podobně. Když jste se na schůzku chystali a i s cestou tam a zpátky vám to zabralo 2-3 hodiny, tak vás to krátké pozdržení nezabije. Ale je to důležité proto (bez ohledu na to, kdo odmítl), že oba tam jeli zbytečně a neměli by vytvářet situace, ze kterých bude ten druhý naštvaný.

Když se dávaly inzeráty do novin, člověk 3.děti.2musel napsat inzerát tak, aby vystihl svou osobu, své potřeby. Daly se z toho odhadnout vlastnosti té osoby. I zájemce musel napsat odpověď (rukou). Odpověď byla psaná vždy jako originál, reagovala na inzerát. Je to neuvěřitelné, ale i když v inzerátech nebyly fotky, ta shoda na schůzkách, úspěšnost, že se potkali kompatibilní lidé byla větší než v době internetu.

 

Internet s sebou přinesl několik problémů u online seznamek máte profil vystavený stále, takže není aktuální. Texty bývají odněkud zkopírované, anebo z nich není poznat, jací autoři jsou. Také fotky mívají stažené z internetu, nebo 5-10 let staré, tedy mladší. Anebo jsou na nich k nepoznání. A to by nebylo to nejhorší.

Nic nenutí zájemce odpovědět hned, protože profil tam bude zítra, pozítří i za rok.

Lidé používají více stylů seznamování jak můžete vidět v
dotazník: jak se seznamujete.

 

Leave a Reply


Concerns or questions?

See our support area where you can find questions asked by our clients and answered by the SeventhQueen team. Lorem ipsum lorem ipsum

SEE SUPPORT AREA
NEWSLETTER SIGNUP

By subscribing to our mailing list you will always be update with the latest news from us.

SIGN INTO YOUR ACCOUNT CREATE NEW ACCOUNT

Your privacy is important to us and we will never rent or sell your information.

×

 
×
FORGOT YOUR DETAILS?
×

Go up

Zobrazit buttony
Schovat buttony