Přesný test osobnosti MBTI

Psychologické motody MBTI a FIRO-B
Informace, které zde zadáte se nikomu nezobrazují, jen když je někomu pošlete. Proto je tento test na rozdíl od jiných skutečně bezpečný.

Test zvládne téměř každý asi 4 minuty.  Pojďme na to!  
 

Zvolte, co vás nejdřív napadne

1.Co byste od testu nejvíce očekávali? Zjistit:

 

  1 z 18 Jestliže zde máte účet, nejprve se prosím přihlaste, dostanete na konci přístup k podrobnějším výsledkům. Před vyplněním obnovte stránku.


 

 

Nyní máte možnost získat výsledky testu zdarma v průběhu pěti dní. Pak budou stát okolo 120 Kč.
[COUNTDOWN id=”8408″]  

 
Jako jediní v ČR máme test obměněn tak, že na výsledky je spolehnutí. Více o compatibility matching.

 

Při setkávání takový test proběhne v naší hlavě automaticky

Možná jste si všimli, že v továrnách, zvláště strojírenských, působí logicky myslící lidé (zde je nazýváme rozumní). Taktéž ve státní správě a u vojska.

V hypermarketech, sportovních zařízeních, dopravních podnicích, aj. jsou zkoncentrováni normální lidé. Kulturní lidé se vyskytují v divadlech, pořádají koncerty, pracují na školách všeho druhu a v marketingu. Hodní lidé se pohybují ve zdravotnictví, hlavně v nemocnicích, pohřebních ústavech, různých osobních službách, např. hlídání dětí.

Oni se poznají a přijímají mezi sebe zase členy své skupiny. A protože v online seznamce i ve Facebooku vy nevidíte, kdo je za monitorem, test vám hodně pomůže už jen tím, že rozdělí lidi na 4 základní skupiny, které i v praxi se drží pospolu. A tak vám usnadní už prvotní kontakt.

 

Pouze s kompatibilními lidmi můžete dobře nakoupit, prodat a spolupracovat

Je totiž vyzkoušeno, že u lidí nekompatibilních osobností, kterých je přes 50%, máte jen nepatrnou šanci něco prodat, domluvit. Ani by pro vás nemohli realizovat zakázku. A tak vám test ušetří nejméně polovinu času při hledání partnerů, zákazníků, dodavatelů i dobrých kolegů.
 

 

Princip dotazníku

Vynálezkyně psychologické metody MBTI paní Mayersová-Briggsová objevila, že se lidé liší v protichůdných vlastnostech jako je samotářství versus ukecanost, spravedlivost nebo soucit, rozhodnost a flexibilnost (nerozhodnost). Člověk nemůže nikdy mít obě, ale jen jednu nebo druhou. Touto jedinečností se lidé dělí na 16 typů, z nichž některé jsou neslučitelné a jiné spolu vycházejí dobře.

Náš test vám nejenom popíše vaše silné stránky a slabá místa, ukáže osobnosti a celebrity se stejným typem osobnosti, ukáže vám v jakém povolání se vám bude dobře dařit a zároveň vás bavit. A nejen to.

Tento test vám i ukáže, které typy osobností se k vám hodí do dlouhodobého vztahu i jako spolupracovníci a kolegové do podnikání.

Test vám může zcela bezpečně oddělit polovinu lidí, se kterými byste se špatně snášeli. Jehova stvořil lidi tak, aby byli přitahováni zcela odlišnými geny. A to je kámen úrazu, proč si na seznamce podle fotek vybíráme naprosto nesnesitelné osobnosti. Vlastnosti nejsou černobílé, a proto i lidé jednoho typu jsou velmi rozmanití, takže budete mít velkou volnost ve vybírání.

My nepoužíváme při výpočtu vhodných protějšků nějaký výpočet založený na kompromisu,
ale výpočty dva.
Jeden vybírá vhodné typy osobností a druhý kontroluje, zda jsou pro vás také snesitelní. Nemůže se tedy stát, že byste našli někoho lepšího mezi lidmi označenými jako méně vhodní pro vás.

 

Nemůže vyjít špatný výsledek, v každé skupině máte velký výběr zajímavých lidí.

V psychologickém testu na základě MBTI nejsou dobré a špatné odpovědi jako třeba ve výkonnostních testech. Z testu nemůžete vyjít jako chytří nebo hloupí, líní nebo pilní. Každý typ osobnosti má své přednosti i nedostatky, které zase jiné typy nemají nebo mají obráceně. Ať jste kterýkoliv typ osobnosti, vždy získáte přibližně stejný zástup zájemců, kteří touží právě po vašem typu.

Nemusíte vašim vysněným partnerům předstírat, že jste lepší. Kdybyste se vykreslili, jakože jste (z vašeho pohledu) lepší, z pohledu nápadníka byste lepší nebyli, ale pouze jiní, než on čekal. Jakoby chtěl brunetu a přišla by blondýna.

 

Zaregistrovat – vytvořit si profil


 

25.5.2015 – 15.8.2015

Leave a Reply


Concerns or questions?

See our support area where you can find questions asked by our clients and answered by the SeventhQueen team. Lorem ipsum lorem ipsum

SEE SUPPORT AREA
NEWSLETTER SIGNUP

By subscribing to our mailing list you will always be update with the latest news from us.

SIGN INTO YOUR ACCOUNT CREATE NEW ACCOUNT

Your privacy is important to us and we will never rent or sell your information.

×

 
×
FORGOT YOUR DETAILS?
×

Go up

Zobrazit buttony
Schovat buttony