Místa konání volně přístupných seznamovacích seancí

 

večírky jsou v zábavních podnicích, místa a termíny zde

Kde se sejdeme?

V mnoha městech můžete navštívit odpolední setkání nebo večírky. Jejich hlavní výhodou je, že termíny a místo konání jsou zveřejněny dlouho dopředu. Všechna setkání jsou rozdělena na 4 skupiny (pořádané v jinou dobu).

Ve které skupině najdete spřízněnou duši, vám řekne psychologický test.

Nemusíte se trápit, jestli některé rozjednané známosti přijdou do jiné skupiny. Časem se přesvědčíte, že v ostatních skupinách převažují nekompatibilní jedinci. Při setkání s nimi to zjevně skřípe a neměli byste z toho libé pocity. Můžete je klidně oželet, protože ve vaší skupině budou mnohem víc naladěni na rozmluvu s vámi.

Seznam míst a termínů uvidíte dole seřazený podle krajů.

Místa a termíny se zobrazí zaregistrovaným.
Když vidíte jen prázdnou půlku, nejste přihlášení.

 

Získat kompletní seznam konání večírků. Termíny konání večírků

 

Chybí vám v seznamu vhodné místo ve vašem městě? Víte o nějaké restauraci, kavárně, hotelu, jídelně s odděleným salonkem, atd., kde by se dobře seznamovalo?

Přidat nové místo konání

 

Přidejte klub, nové místo k pořádání večírků. Nasmlouváme a uveřejníme jej během pár dní.

Chtěli byste pomoci organizovat večírky, anebo mít na starost pořádání večírků ve vašem městě?   Vyžádejte více informací o podílech na zisku.

 

Nevíte ve kterém klubu se scházejí lidi vhodní pro vás? Pak stačí projít krátkým psychologickým testem. Kromě názvu vašeho klubu dostanete i značku snesitelnosti a doporučení kterou značku máte hledat, abyste našli přibližně polovinu nápadníků/ic, kteří/ré jsou pro vás z dlouhodobého hlediska co nejsnesitelnější. V online seznamce vám to pomůže vybrat. Na sešlosti to poznáte i tak, ale značka vám dodá na ceně a může usnadnit nesmělejším účastníků, aby s vámi navázali hovor.

Vyplnit dotazník

 

Concerns or questions?

See our support area where you can find questions asked by our clients and answered by the SeventhQueen team. Lorem ipsum lorem ipsum

SEE SUPPORT AREA
NEWSLETTER SIGNUP

By subscribing to our mailing list you will always be update with the latest news from us.

SIGN INTO YOUR ACCOUNT CREATE NEW ACCOUNT

Your privacy is important to us and we will never rent or sell your information.

×

 
×
FORGOT YOUR DETAILS?
×

Go up

Zobrazit buttony
Schovat buttony