Místa konání volně přístupných seznamovacích seancí

večírky jsou v zábavních podnicích, místa a termíny zde

Kde se sejdeme?

V mnoha městech můžete navštívit odpolední setkání nebo večírky. Jejich hlavní výhodou je, že termíny a místo konání jsou zveřejněny dlouho dopředu. Všechna setkání jsou rozdělena na 4 skupiny (pořádané v jinou dobu).

Ve které skupině najdete spřízněnou duši, vám řekne psychologický test.

Nemusíte se trápit, jestli některé rozjednané známosti přijdou do jiné skupiny. Časem se přesvědčíte, že v ostatních skupinách převažují nekompatibilní jedinci. Při setkání s nimi to zjevně skřípe a neměli byste z toho libé pocity. Můžete je klidně oželet, protože ve vaší skupině budou mnohem víc naladěni na rozmluvu s vámi.

Seznam míst a termínů uvidíte dole seřazený podle krajů.

Místa a termíny se zobrazí zaregistrovaným.
Když vidíte jen prázdnou půlku, nejste přihlášení.

Získat kompletní seznam konání večírků. Termíny konání večírků

Chybí vám v seznamu vhodné místo ve vašem městě? Víte o nějaké restauraci, kavárně, hotelu, jídelně s odděleným salonkem, atd., kde by se dobře seznamovalo?

Přidat nové místo konání

Přidejte klub, nové místo k pořádání večírků. Nasmlouváme a uveřejníme jej během pár dní.

Chtěli byste pomoci organizovat večírky, anebo mít na starost pořádání večírků ve vašem městě?   Vyžádejte více informací o podílech na zisku.

Nevíte ve kterém klubu se scházejí lidi vhodní pro vás? Pak stačí projít krátkým psychologickým testem. Kromě názvu vašeho klubu dostanete i značku snesitelnosti a doporučení kterou značku máte hledat, abyste našli přibližně polovinu nápadníků/ic, kteří/ré jsou pro vás z dlouhodobého hlediska co nejsnesitelnější. V online seznamce vám to pomůže vybrat. Na sešlosti to poznáte i tak, ale značka vám dodá na ceně a může usnadnit nesmělejším účastníků, aby s vámi navázali hovor.

Vyplnit dotazník