INFP – idealista, motivátor, kouč, léčitel, psycholog, jasnovidec

1 %

V celé populaci
má typ INFP 1% lidí.

Introversion – nabíjí jej čas strávený v klidu sám
iNtuition -inovativní, vizionářský, hledí dopředu, odvážný
Feeling – pečlivý, štědrý, citlivý, orientovaný na lidi
Perceiving – svobodomyslný, spontánní, přizpůsobivý, nestálý

 

 Jak se nejlépe seznámit?    Otestovat znovu

 

Kde najdete ideální partnery

Nyní máte stanoven typ osobnosti a vaše optimální partnery najdete ve skupině D lidí hodných, kde jsou 4 typy dohromady. Při osobním setkání poznáte během několika minut, kdo vám víc sedí. Další vhodné typy najdete v sousední skupině (info pro pokročilé). Takže už zbývá, abyste si lidi, se kterými jste v kontaktu, pozvali na otestování.

Na kterou stránku je pozvat? Když přijdou návštěvníci na seznamku nebo na test, a nemají právě chuť jit do seznamky nebo vyplnit test, 95% odejde a v životě o nich neuslyšíte. A jen 5% bude mít možnost se s vámi seznámit. Máme tu vytvořené i takzvané přistávací stránky, kde je úspěšnost 30%, tedy 6x větší, že si nechají vysvělit přínos, a tak je budete moci poznat.

 

Popis osobnosti INFP

Tito lidé mají zásluhou své extravertní intuice jakožto pomocné funkce dobrou dispozici pochopit, jak se jejich chování jeví okolnímu světu. Navenek se tváří spíše plaše a zdrženlivě. Bývají to klidní, rezervovaní, nevtíraví a většinou příjemní lidé, i když si navenek udržují odstup.

Je u nich dominantní introvertní cítění, které prahne po kontinuitě, jednotnosti. Charakterizuje je, že jsou idealističtí, tento jejich povahový rys způsobuje, že se nezřídka cítí izolovaní, umějí dobře interpretovat symboly, neboť ty hrají v jejich životě důležitou roli a jsou schopni nazírat na různé situace z různých perspektiv. INFP mají hluboký smysl pro čest.

 

Snaží se pochopit sebe sama a druhé. Snaží se pracovat s potenciálem dřímajícím v lidských duších. Touží se zdokonalovat a stejně tak k tomu vedou i lidi ve svém okolí, v souladu se svou vírou a ideály. Přinášejí lidstvu nové ideje, najdeme je v HR, mezi psychology, vizionáři, proroky, filozofy, spisovateli a náboženskými nebo politickými vůdci.

V práci bývají značně adaptabilní, s otevřeností vítají nové myšlenky a nápady. Mohou přednášet, vystupovat veřejně, nevadí jim komplikované úlohy a nesnášejí příliš mnoho rutinních podrobností. INFP mají sklon k černobílému vidění. V práci i v osobním životě se mnohdy mohou hluboce angažovat, jako by byli pod svatou přísahou. Mají rádi harmonii a jsou ochotni zajít až do extrému, aby zabránili konfliktu.

Mají silný pocit teritoriality a brání svůj dům nebo své oddělení od rušivých vnějších vlivů. Nemají sklon se nějak výrazně prosazovat, někdy i dávají přednost tomu, aby za ně rozhodovali jiní. Aby byli INFP dobrými manažery, musí být schopni vyvážit svou snahu být užiteční se sklonem k perfekcionismu, k dokonalosti, které ovšem nejsou nikdy schopni dosáhnout.

Musí se učit, kdy říci „dost“ a jít na věc, namísto, aby ji ještě dále vylepšovali. Potřebují k sobě někoho, komu se mohou svěřit a kdo také současně pohlídá drobnosti, například aby včas odpověděli na dopis, odeslali v termínu fakturu a nezapomněli si vybrat dovolenou.

 
Nejste z toho chytří? Podobné šťavnatě vylíčené popisy najdete na desítkách stránek. Píšou je totiž psychologové, přesvědčení, že čím delší, tím lepší. Jestli vás to zajímá, máme vypracovanou velmi krátkou a jednoduchou pomůcku, jak člověka poznat během pár vteřin. A zároveň i jeho touhy, potřeby.

 Zjistit více

 

Co v případě, že váš typ je stanoven chybně?


Test je založen na vašich odpovědích. Přesnější může být, jen když budete chtít vy. Dominantní vlastnost zůstává u člověka stejná celý život. Druhotnou, terciální a kvartérní vlastnost rozvíjíte v průběhu života. Vy můžete být dokonalejší než někdo s nerozvinutými schopnostmi, přesto typ vaší osobnosti se nezmění.

A proto odpovídejte v testu ne, jací chcete být, ale podle toho, jací jste byli (v mládí) po pubertě. Pokud byste zároveň byli chybně zařazení i do jiné skupiny, to při vstupu na setkání poznáte během minuty. Lze to zjistit snadno i podle kontrolních známek ve vyhodnocení testu. Proto si schovejte URL adresu s výsledkem testu. Nebo se můžete podívat zda vám víc nesedí sousední typy:

 

Jak se nejlépe seznámit?

Hledáte nějakou jednodušší zkratku? Vy můžete
1) navštívit večírek vaší skupiny a tam poznat optimální typy pro vás.
2) vyhledat lidi na seznamce, mají v profilu uvedenou svou skupinu.
3) anebo použít naši pomůcku a naučit se rozeznávat vhodné typy už z dálky, z facebooku, z jiné seznamky, ze skype a podobně. Jak?

 Zjistit více    Sdílet stránku  

 

Jak se seznamujete

INTP bývají nejméně společenští, takže mohou leccos zlepšit. Kompatibilních partnerů pro INTP je 5x více, takže si mohou vybírat, ovšem když ví, kde je potkat.

Co by mohli dělat lépe, aby jim seznamování šlo hladčeji bez zádrhelů?

 Zjistit více

 

Přednosti a slabé stránky

Je velmi užitečné dělat to, co vám jde a dobře vydělávat, než se pachtit a pokoušet zdokonalit v něčem, co vám nejde.

Znát své slabé stránky je dobré pro zvýšení sebevědomí, abyste se v něčem neztrapnili. Vyplatí se slabé stránky zdokonalovat, abyste byyli všestrannější a nepostradatelní, ale nezakládat na nich svou kariéru.

 Zjistit více

 

Jak poznáte typ osobnosti od pohledu podle gest?

Poznat lze každou z vlastností. Např. introverti mají hlubší oči a zaujímají gesta, kterými se chrání před světem. Smysloví lidé mají rozložitější postavu než intuitivní, kteří jsou vysocí a štíhlí, častěji tmavovlasí a nosící brýle.

Získejte přehlednou tabulku s názornými ilustracemi!

 Zjistit více

 

X

Vyplňte prosím svůj email,

[wysija_form id=”4″]

kam vám pošleme žádané zajímavosti o vašem typu včetně postupu, co vás dovede k vysněné známosti.

 

 

 

 

7.8.2015 – 17.9.2015

Concerns or questions?

See our support area where you can find questions asked by our clients and answered by the SeventhQueen team. Lorem ipsum lorem ipsum

SEE SUPPORT AREA
NEWSLETTER SIGNUP

By subscribing to our mailing list you will always be update with the latest news from us.

SIGN INTO YOUR ACCOUNT CREATE NEW ACCOUNT

Your privacy is important to us and we will never rent or sell your information.

×

 
×
FORGOT YOUR DETAILS?
×

Go up

Zobrazit buttony
Schovat buttony