Dotazník starý

Dotazník k určení vašich ideálních příznivců a ctitelek

Dotazník je lépe vyplnit až po zaregistrování, tím budete mít snadnější přenos výsledků do svého profilu.

[button link=”http://www.clubseznamka.cz/zaregistrovat/” color=”custom” size=”large” type=”flat” shape=”round” target=”_self” title=”Krátká registrace. Profil vám umožní se hned seznamovat” gradient_colors=”|” gradient_hover_colors=”|” accent_color=”” accent_hover_color=”” bevel_color=”” border_width=”1px” shadow=”yes” icon=”” icon_divider=”yes” icon_position=”left” modal=”” animation_type=”0″ animation_direction=”down” animation_speed=”0.1″ alignment=”right” class=”” id=””]Zaregistrovat, vyplnit profil[/button]

Princip dotazníku

Vynálezkyně psychologické metody MBTI pani Mayersová-Briggsová objevila, že se lidé liší v protichůdných vlastnostech jako je samotářství versus ukecanost, spravedlivost nebo soucit, rozhodnost a flexibilnost (nerozhodnost). Člověk nemůže nikdy mít obě, ale jen jednu nebo druhou. Touto jedinečností se lidé dělí na 16 typů, z nichž některé jsou neslučitelné a jiné spolu vycházejí dobře.

Test oddělí 3 čtvrtiny lidí, se kterými byste se špatně snášeli. Jehova stvořil lidi tak, aby byli přitahováni zcela odlišnými geny. A to je kámen úrazu, proč si na seznamce podle fotek vybíráme naprosto nesnesitelné osobnosti. Vlastnosti nejsou černobílé, a proto i lidé jednoho typu jsou velmi rozmanití, takže budete mít velkou volnost ve vybírání.

Nemůže vyjít špatný výsledek, jen vás oddělí od neslučitelných typů

V psychologickém testu na základě MBTI nejsou dobré a špatné odpovědi jako třeba ve výkonnostních testech. Z testu nemůžete vyjít jako chytří nebo hloupí, líní nebo pilní. Každý typ osobnosti má své přednosti i nedostatky, které zase jiné typy nemají nebo mají obráceně. Ať jste kterýkoliv typ osobnosti, vždy získáte přibližně stejný zástup zájemců, kteří touží právě po vašem typu.

Nemusíte vašim vysněným partnerům předstírat, že jste lepší. Kdybyste se vykreslili, jakože jste (z vašeho pohledu) lepší, z pohledu nápadníka byste lepší nebyli, ale pouze jiní, než on čekal. Jakoby chtěl brunetu a přišla by blondýna.

Pojďme na to!

Psychologický dotazník MBTI     Otevřít dotazník v novém okně

Nepoužívané dotazníky     Otevřít dotazník v novém okně

Co vám na seznamkách vadí a co byste chtěli nejvíce změnit?
Na konci budete moci získat doporučení, jak snadněji seznámit bez nepříjemných zklamání.